Golazio
Nederlands

Xherdan Shaqiri

geboren 10 okt 1991 · 35 jaar GjilanZwitserland43/9 169 cm rugnummer 23 (Switzerland)
250duels
15.035minuten
45goals
27assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2012/13FC Bayern München261.37040–
2013/14FC Bayern München1778260–
2014/15Inter1574610–
2014/15FC Bayern München933710–
2015/16Stoke City272.030366.8
2016/17Stoke City211.709427.1
2017/18Stoke City363.049877.2
2018/19Liverpool241.058636.9
2019/20Liverpool7181106.7
2020/21Liverpool14552027.0
2021/22Lyon11686237.0
Totaal / Gemiddeld20712.50036237.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Switzerland19010–
2018Switzerland8648117.4
2020Switzerland6415317.6
2020/21Switzerland3168006.4
2021Switzerland313800–
2022Switzerland7476116.9
2022/23Switzerland6326016.8
2024Switzerland9274307.3
Totaal / Gemiddeld432.535947.1

Geavanceerde statistieken

45%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
61
sleutelpasses
26
tackles + int.
19
schoten op doel
3 0
kaarten

Gebaseerd op 53 van de 250 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Ligue 11559923001.779.727.22
Premier League1130102101.086.807.01
UEFA European Championship1044241002.080.717.47
UEFA Nations League949401101.475.506.70
FIFA World Cup858222102.077.917.19
Totaal / Gemiddeld532.41889301.779.947.10