
Anthony Lopes
466duels
40.346minuten
0goals
1assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Lyon | 5 | 450 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Lyon | 32 | 2.822 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Lyon | 38 | 3.420 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Lyon | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | Lyon | 37 | 3.330 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Lyon | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2018/19 | Lyon | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Lyon | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Lyon | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Lyon | 34 | 2.984 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Nantes | 32 | 2.817 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Lyon | 32 | 2.817 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Lyon | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2024/25 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Lyon | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025/26 | Nantes | 32 | 2.806 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2026/27 | Angers SCO | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 449 | 39.716 | 0 | 1 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Portugal | 6 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Portugal | 5 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Portugal | 4 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021 | Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 17 | 630 | 0 | 0 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
80%
duelwinst %
25%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
13
tackles + int.
0
schoten op doel
559
reddingen
55
nul gehouden
246
tegendoelpunten
11 1
kaarten
Gebaseerd op 194 van de 466 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TTroyes2–0W7.2
- 12 sep 2026ULe Havre0–0GL8.4
- 6 sep 2026TRennes1–2V6.8
- 29 aug 2026UAuxerre1–3W7.9
- 8 mei 2026ULens1–0V6.9
- 26 apr 2026URennes2–1V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 182 | 16.020 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0.3 | 75.4 | 15 | 7.01 | |
| UEFA Nations League | 4 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 63.5 | 0 | 6.95 | |
| FIFA World Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| UEFA European Championship | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 16.200 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0.3 | 75.3 | 15 | 7.01 | |