
Isaac Mbenza
260duels
12.005minuten
28goals
18assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Montpellier | 16 | 951 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2016/17 | Standard Liège | 20 | 517 | 1 | 0 | – | |
| 2017/18 | Montpellier | 38 | 2.094 | 8 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Huddersfield Town | 22 | 981 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2019/20 | Amiens SC | 3 | 83 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2019/20 | Huddersfield Town | 5 | 185 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Huddersfield Town | 36 | 2.335 | 5 | 7 | 6.9 | |
| 2021/22 | Sporting Charleroi | 9 | 298 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Sporting Charleroi | 33 | 2.142 | 4 | 7 | 6.9 | |
| 2023/24 | Sporting Charleroi | 37 | 1.116 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Sporting Charleroi | 37 | 1.116 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Sporting Charleroi | 4 | 187 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 260 | 12.005 | 28 | 18 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
112
sleutelpasses
80
tackles + int.
44
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 119 van de 260 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 7 dec 2025UMechelen1–0V–
- 29 nov 2025TLa Louvière0–0GL–
- 8 nov 2025TWesterlo2–0W–
- 24 okt 2025TAnderlecht1–0W–
- 28 sep 2025TMechelen0–2V6.5
- 30 aug 2025TDender3–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 119 | 5.441 | 8 | 10 | 8 | 0 | 1.5 | 79.3 | 3 | 6.92 | |
| Totaal / Gemiddeld | 119 | 5.441 | 8 | 10 | 8 | 0 | 1.5 | 79.3 | 3 | 6.92 | |