
Thibo Somers
312duels
23.920minuten
52goals
24assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Cercle Brugge | 13 | 583 | 1 | 0 | – | |
| 2020/21 | Cercle Brugge | 21 | 379 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Cercle Brugge | 24 | 1.517 | 5 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Antwerp | 37 | 3.095 | 7 | 7 | 7.2 | |
| 2022/23 | Cercle Brugge | 37 | 3.095 | 7 | 7 | 7.2 | |
| 2023/24 | Antwerp | 36 | 3.101 | 7 | 2 | 7.0 | |
| 2023/24 | Cercle Brugge | 35 | 3.070 | 7 | 0 | – | |
| 2024/25 | Antwerp | 36 | 3.101 | 7 | 2 | 7.0 | |
| 2024/25 | Cercle Brugge | 36 | 3.110 | 6 | 2 | 7.0 | |
| 2025/26 | Antwerp | 32 | 2.434 | 4 | 2 | 6.9 | |
| 2026/27 | Antwerp | 5 | 435 | 0 | 2 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 312 | 23.920 | 52 | 24 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
35%
dribbelsucces
61%
passnauwkeurigheid
167
sleutelpasses
438
tackles + int.
93
schoten op doel
0
reddingen
18 0
kaarten
Gebaseerd op 179 van de 312 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TUnion Saint-Gilloise0–2V0.0
- 13 sep 2026UClub Brugge3–1V5.8
- 5 sep 2026UStandard Liège1–0V6.0
- 30 aug 2026TSt Truiden1–4V6.6
- 22 aug 2026TGenk4–4GL5.6
- 15 aug 2026UKV Kortrijk0–3W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 179 | 14.007 | 31 | 16 | 18 | 0 | 1.9 | 60.7 | 11 | 6.96 | |
| Totaal / Gemiddeld | 179 | 14.007 | 31 | 16 | 18 | 0 | 1.9 | 60.7 | 11 | 6.96 | |