
Davy Roef
233duels
17.911minuten
0goals
0assists
7.2rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Anderlecht | 1 | 51 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Anderlecht | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Anderlecht | 15 | 1.350 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Deportivo La Coruña | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.7 | |
| 2017/18 | SK Beveren | 25 | 2.250 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | SK Beveren | 27 | 2.430 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Gent | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Gent | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2022/23 | Gent | 40 | 910 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Gent | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2024/25 | Gent | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2025/26 | Gent | 41 | 3.720 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2026/27 | Gent | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 229 | 17.911 | 0 | 0 | 7.2 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Belgium | 4 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
85%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
4
sleutelpasses
4
tackles + int.
0
schoten op doel
436
reddingen
129
nul gehouden
136
tegendoelpunten
1 0
kaarten
Gebaseerd op 210 van de 233 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TStandard Liège2–1W6.6
- 13 sep 2026UGenk1–1GL7.5
- 6 sep 2026UCercle Brugge0–3W6.9
- 3 sep 2026TOH Leuven1–0W6.9
- 30 aug 2026TClub Brugge2–1W7.2
- 16 aug 2026ULa Louvière1–2W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 206 | 10.928 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 71.0 | 20 | 7.31 | |
| UEFA Nations League | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 210 | 10.928 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 71.0 | 20 | 7.31 | |