
Daan Heymans
309duels
21.401minuten
77goals
20assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Westerlo | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | SK Beveren | 2 | 56 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | SK Beveren | 5 | 236 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | SK Beveren | 30 | 2.143 | 8 | 4 | 6.9 | |
| 2021/22 | Sporting Charleroi | 16 | 1.016 | 4 | 2 | 7.1 | |
| 2021/22 | Venezia | 7 | 252 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | Genk | 33 | 1.638 | 6 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Sporting Charleroi | 33 | 1.630 | 6 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Genk | 36 | 3.147 | 13 | 3 | 7.3 | |
| 2023/24 | Sporting Charleroi | 35 | 2.203 | 3 | 0 | – | |
| 2024/25 | Genk | 36 | 3.147 | 13 | 3 | 7.3 | |
| 2024/25 | Sporting Charleroi | 39 | 3.417 | 14 | 3 | 7.3 | |
| 2025/26 | Genk | 31 | 2.355 | 10 | 4 | 7.0 | |
| 2026/27 | Genk | 5 | 141 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 309 | 21.401 | 77 | 20 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
129
sleutelpasses
312
tackles + int.
116
schoten op doel
0
reddingen
32 0
kaarten
Gebaseerd op 187 van de 309 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UClub Brugge3–0V5.5
- 13 sep 2026TGent1–1GL6.4
- 6 sep 2026UAnderlecht0–0GL6.6
- 28 aug 2026TSK Beveren4–0W6.7
- 22 aug 2026UAntwerp4–4GL–
- 15 aug 2026TWesterlo3–2W6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 168 | 11.236 | 38 | 13 | 28 | 0 | 2.0 | 77.5 | 13 | 7.03 | |
| Serie A | 19 | 252 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2.0 | 84.4 | 0 | 6.61 | |
| Totaal / Gemiddeld | 187 | 11.488 | 38 | 14 | 32 | 0 | 2.0 | 77.8 | 13 | 7.02 | |