
Raúl García
Raúl García Escudero
450duels
26.883minuten
97goals
27assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Atlético de Madrid | 29 | 1.576 | 1 | 0 | – | |
| 2011/12 | Osasuna | 33 | 2.568 | 11 | 0 | – | |
| 2012/13 | Atlético de Madrid | 30 | 1.285 | 5 | 0 | – | |
| 2013/14 | Atlético de Madrid | 34 | 1.704 | 10 | 0 | – | |
| 2014/15 | Atlético de Madrid | 31 | 1.688 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Athletic Club | 30 | 2.375 | 7 | 6 | 7.1 | |
| 2015/16 | Atlético de Madrid | 1 | 9 | 0 | 6 | 7.1 | |
| 2016/17 | Athletic Club | 36 | 2.884 | 10 | 4 | 6.9 | |
| 2017/18 | Athletic Club | 34 | 2.636 | 10 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | Athletic Club | 33 | 2.376 | 9 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | Athletic Club | 35 | 2.878 | 15 | 1 | 7.0 | |
| 2020/21 | Athletic Club | 34 | 1.743 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Athletic Club | 35 | 1.814 | 6 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Athletic Club | 35 | 945 | 2 | 3 | 6.7 | |
| 2023/24 | Athletic Club | 20 | 402 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 450 | 26.883 | 97 | 27 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
65%
passnauwkeurigheid
41
sleutelpasses
115
tackles + int.
43
schoten op doel
19 2
kaarten
Gebaseerd op 144 van de 450 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024URayo Vallecano0–1W6.3
- 19 mei 2024TSevilla2–0W17.7
- 15 mei 2024UCelta de Vigo2–1V6.2
- 11 mei 2024TOsasuna2–2GL6.7
- 3 mei 2024UGetafe0–2W5.2
- 27 apr 2024UAtlético de Madrid3–1V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 144 | 4.900 | 14 | 6 | 19 | 2 | 1.7 | 64.7 | 2 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 144 | 4.900 | 14 | 6 | 19 | 2 | 1.7 | 64.7 | 2 | 6.76 | |