
Duncan Watmore
211duels
10.820minuten
35goals
15assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Sunderland | 23 | 906 | 3 | 1 | 6.6 | |
| 2016/17 | Sunderland | 14 | 1.029 | 0 | 2 | 6.5 | |
| 2017/18 | Sunderland | 6 | 322 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2020/21 | Middlesbrough | 30 | 1.864 | 9 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Middlesbrough | 41 | 1.969 | 7 | 3 | 6.7 | |
| 2022/23 | Middlesbrough | 21 | 844 | 5 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Millwall | 16 | 608 | 3 | 2 | 6.7 | |
| 2023/24 | Millwall | 34 | 1.692 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | Millwall | 26 | 1.586 | 5 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 211 | 10.820 | 35 | 15 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
36%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
71
tackles + int.
41
schoten op doel
3 0
kaarten
Gebaseerd op 107 van de 211 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 15 feb 2025TWest Brom1–1GL–
- 12 feb 2025UPlymouth Argyle5–1V6.6
- 1 feb 2025TQPR2–1W6.3
- 28 jan 2025UPortsmouth0–1W6.2
- 25 jan 2025ULuton Town0–1W6.9
- 21 jan 2025TCardiff2–2GL6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 107 | 4.729 | 17 | 5 | 3 | 0 | 1.7 | 74.4 | 4 | 6.68 | |
| Totaal / Gemiddeld | 107 | 4.729 | 17 | 5 | 3 | 0 | 1.7 | 74.4 | 4 | 6.68 | |