
Michael Verrips
168duels
13.407minuten
0goals
0assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Sparta Rotterdam | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | MVV | 40 | 3.600 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | FC Emmen | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Sheffield United | 11 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Fortuna Sittard | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.3 | |
| 2022/23 | FC Groningen | 24 | 2.160 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Fortuna Sittard | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | FC Groningen | 17 | 900 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Dender | 31 | 2.697 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Dender | 10 | 900 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | NAC Breda | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 168 | 13.407 | 0 | 0 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
77%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
62%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
5
tackles + int.
0
schoten op doel
302
reddingen
44
nul gehouden
176
tegendoelpunten
5 0
kaarten
Gebaseerd op 130 van de 168 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UDe Graafschap1–2W6.2
- 11 sep 2026TJong FC Utrecht2–3V5.8
- 4 sep 2026URKC Waalwijk4–2V5.7
- 28 aug 2026URoda JC Kerkrade2–2GL8.5
- 22 aug 2026TJong Ajax3–2W7.2
- 14 aug 2026TVVV-Venlo0–2V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 66 | 4.800 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | 60.7 | 1 | 6.66 | |
| Belgian Pro League | 46 | 3.867 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 61.3 | 6 | 6.96 | |
| Premier League | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Eerste Divisie | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 70.3 | 2 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 130 | 9.297 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0.0 | 61.6 | 9 | 6.80 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 18 jul 2024 | Fortuna Sittard | Dender | transfer | |
| 12 jan 2024 | FC Groningen | Fortuna Sittard | huur | |
| 2 jul 2022 | Fortuna Sittard | FC Groningen | huur | |
| 1 jul 2022 | Sheffield United | Fortuna Sittard | transfer | |
| 30 jun 2022 | Fortuna Sittard | Sheffield United | huur | |
| 11 jan 2022 | Sheffield United | Fortuna Sittard | huur | |
| 1 jul 2018 | Sparta Rotterdam | Mechelen | transfer | |
| 30 jun 2018 | MVV Maastricht | Sparta Rotterdam | huur | |
| 7 aug 2017 | Sparta Rotterdam | MVV Maastricht | huur | |
| 1 jul 2016 | Twente / Heracles U21 | Sparta Rotterdam | transfervrij |