
Anfernee Dijksteel
Anfernee Jamal Dijksteel
140duels
9.931minuten
2goals
5assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2019/20 | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2020/21 | Middlesbrough | 29 | 2.530 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Middlesbrough | 34 | 2.966 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | Middlesbrough | 21 | 968 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | Middlesbrough | 20 | 756 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Middlesbrough | 33 | 2.531 | 2 | 1 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 139 | 9.931 | 2 | 5 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Suriname | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
23
sleutelpasses
149
tackles + int.
3
schoten op doel
9 2
kaarten
Gebaseerd op 105 van de 140 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 mei 2025UCoventry City2–0V6.9
- 26 apr 2025TNorwich City0–0GL7.3
- 21 apr 2025USheffield Wednesday2–1V6.6
- 18 apr 2025TPlymouth Argyle2–1W7.3
- 12 apr 2025UMillwall1–0V6.9
- 8 apr 2025TLeeds United0–1V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 105 | 4.230 | 2 | 2 | 9 | 2 | 1.0 | 83.2 | 3 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 105 | 4.230 | 2 | 2 | 9 | 2 | 1.0 | 83.2 | 3 | 6.81 | |