
Jake Bidwell
Jake Brian Bidwell
446duels
36.209minuten
11goals
33assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Brentford | 45 | 3.891 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Brentford | 45 | 4.032 | 3 | 4 | 6.7 | |
| 2016/17 | QPR | 36 | 3.191 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2017/18 | QPR | 46 | 3.916 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2018/19 | QPR | 40 | 3.484 | 0 | 4 | 6.7 | |
| 2019/20 | Swansea | 39 | 3.443 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Swansea | 42 | 3.406 | 1 | 8 | 6.8 | |
| 2021/22 | Coventry City | 16 | 1.140 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Swansea | 16 | 1.366 | 2 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | Coventry City | 48 | 3.792 | 1 | 4 | 6.8 | |
| 2023/24 | Coventry City | 33 | 2.050 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Coventry City | 29 | 2.064 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Coventry City | 11 | 434 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 446 | 36.209 | 11 | 33 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
24%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
92
sleutelpasses
198
tackles + int.
11
schoten op doel
18 0
kaarten
Gebaseerd op 183 van de 446 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 mei 2026UWatford0–4W17.3
- 26 apr 2026TWrexham AFC3–1W–
- 21 apr 2026TPortsmouth5–1W6.6
- 17 apr 2026UBlackburn1–1GL–
- 11 apr 2026TSheffield Wednesday0–0GL–
- 6 apr 2026UHull City0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 183 | 8.325 | 3 | 8 | 18 | 0 | 1.3 | 73.4 | 1 | 6.83 | |
| Totaal / Gemiddeld | 183 | 8.325 | 3 | 8 | 18 | 0 | 1.3 | 73.4 | 1 | 6.83 | |