
L. Baker
238duels
14.702minuten
39goals
14assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Sheffield Wednesday | 4 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Vitesse | 31 | 2.084 | 5 | 4 | 7.2 | |
| 2016/17 | Vitesse | 33 | 2.908 | 10 | 2 | 7.2 | |
| 2017/18 | Middlesbrough | 12 | 617 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Leeds United | 11 | 221 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2018/19 | Reading | 11 | 221 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2019/20 | Fortuna Düsseldorf | 8 | 548 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Stoke City | 21 | 1.798 | 8 | 2 | 7.2 | |
| 2022/23 | Stoke City | 43 | 2.757 | 7 | 5 | 7.0 | |
| 2023/24 | Stoke City | 20 | 1.077 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Stoke City | 13 | 603 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Blackburn | 13 | 603 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Stoke City | 17 | 1.265 | 4 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 237 | 14.702 | 39 | 14 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | England U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
101
sleutelpasses
128
tackles + int.
58
schoten op doel
17 0
kaarten
Gebaseerd op 133 van de 238 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 mei 2026UBristol City2–0V–
- 25 apr 2026TPortsmouth1–3V–
- 21 apr 2026TMillwall1–3V6.3
- 18 apr 2026UWrexham AFC2–0V6.5
- 11 apr 2026TBlackburn1–1GL6.6
- 6 apr 2026UDerby County2–0V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 133 | 7.144 | 20 | 8 | 17 | 0 | 1.6 | 83.8 | 8 | 6.93 | |
| Totaal / Gemiddeld | 133 | 7.144 | 20 | 8 | 17 | 0 | 1.6 | 83.8 | 8 | 6.93 | |