
134duels
9.850minuten
4goals
5assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Middlesbrough | 7 | 518 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Middlesbrough | 41 | 3.612 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Middlesbrough | 23 | 1.759 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Middlesbrough | 25 | 1.032 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Watford | 37 | 2.905 | 2 | 3 | 6.8 | |
| 2026/27 | Watford | 1 | 24 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 134 | 9.850 | 4 | 5 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
32%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
38
sleutelpasses
106
tackles + int.
10
schoten op doel
5 0
kaarten
Gebaseerd op 86 van de 134 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 aug 2026TSouthampton2–1W6.6
- 2 mei 2026TCoventry City0–4V6.7
- 25 apr 2026UMiddlesbrough5–1V6.3
- 21 apr 2026UWest Brom3–0V–
- 18 apr 2026TSheffield United0–2V6.6
- 21 mrt 2026TLeicester City0–0GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 86 | 3.938 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1.5 | 77.6 | 2 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 86 | 3.938 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1.5 | 77.6 | 2 | 6.75 | |