
Rami Kaib
203duels
11.538minuten
4goals
8assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Elfsborg | 5 | 290 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2017 | Elfsborg | 4 | 229 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2018 | Elfsborg | 23 | 1.988 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2019 | Elfsborg | 9 | 734 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2020 | Elfsborg | 16 | 1.082 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | SC Heerenveen | 15 | 962 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | SC Heerenveen | 25 | 2.041 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | SC Heerenveen | 36 | 571 | 1 | 0 | 6.4 | |
| 2023 | Djurgården | 15 | 107 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024 | Elfsborg | 17 | 942 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2025 | Elfsborg | 7 | 88 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025 | Halmstad | 13 | 1.094 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026 | Halmstad | 18 | 1.410 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 203 | 11.538 | 4 | 8 | 6.6 |
Geavanceerde statistieken
41%
duelwinst %
38%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
115
sleutelpasses
202
tackles + int.
22
schoten op doel
0
reddingen
23 1
kaarten
Gebaseerd op 182 van de 203 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TAIK2–1W17.3
- 12 sep 2026UIFK Göteborg2–1V6.5
- 5 sep 2026UDegerfors2–0V6.6
- 29 aug 2026TKalmar1–0W6.6
- 22 aug 2026UOrgryte1–1GL6.5
- 17 aug 2026UHäcken1–0V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 99 | 4.572 | 2 | 4 | 15 | 1 | 1.4 | 76.9 | 1 | 6.69 | |
| Eredivisie | 83 | 3.571 | 1 | 2 | 8 | 0 | 1.3 | 72.1 | 0 | 6.57 | |
| Totaal / Gemiddeld | 182 | 8.143 | 3 | 6 | 23 | 1 | 1.4 | 74.6 | 1 | 6.64 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 7 jul 2023 | SC Heerenveen | Djurgården | transfer | |
| 13 jan 2021 | Elfsborg | SC Heerenveen | €500 k | transfer |