
Sven Kums
480duels
37.879minuten
39goals
18assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | KV Kortrijk | 29 | 2.565 | 2 | 0 | – | |
| 2011/12 | SC Heerenveen | 33 | 2.913 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | SC Heerenveen | 32 | 2.693 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | SC Heerenveen | 4 | 115 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Zulte-Waregem | 29 | 2.555 | 4 | 0 | – | |
| 2014/15 | Gent | 26 | 1.997 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Gent | 39 | 3.367 | 13 | 0 | – | |
| 2016/17 | Gent | 5 | 450 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Udinese | 29 | 1.830 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2017/18 | Anderlecht | 35 | 3.029 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Anderlecht | 31 | 2.632 | 5 | 0 | – | |
| 2019/20 | Gent | 22 | 1.873 | 1 | 0 | – | |
| 2020/21 | Gent | 36 | 2.801 | 3 | 5 | 7.2 | |
| 2021/22 | Gent | 38 | 2.600 | 0 | 4 | 7.2 | |
| 2022/23 | Gent | 38 | 3.240 | 3 | 8 | 7.1 | |
| 2023/24 | Gent | 30 | 2.174 | 1 | 0 | – | |
| 2024/25 | Gent | 24 | 1.045 | 2 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 480 | 37.879 | 39 | 18 | 7.1 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
51%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
212
sleutelpasses
345
tackles + int.
22
schoten op doel
18 1
kaarten
Gebaseerd op 153 van de 480 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2025UUnion Saint-Gilloise3–1V–
- 18 mei 2025TGenk1–4V7.5
- 11 mei 2025TAntwerp0–3V17.9
- 23 apr 2025UAnderlecht5–0V6.5
- 20 apr 2025TClub Brugge0–5V6.6
- 13 apr 2025UAntwerp0–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 153 | 10.190 | 7 | 20 | 18 | 1 | 1.2 | 84.4 | 10 | 7.16 | |
| Totaal / Gemiddeld | 153 | 10.190 | 7 | 20 | 18 | 1 | 1.2 | 84.4 | 10 | 7.16 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 2 sep 2013 | SC Heerenveen | Zulte-Waregem | transfer | |
| 1 jul 2011 | KV Kortrijk | SC Heerenveen | €800 k | transfer |