
Jay Kruiver
137duels
10.067minuten
5goals
9assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | FC Volendam | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2021/22 | Telstar 1963 | 12 | 506 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | Telstar 1963 | 25 | 1.508 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Telstar 1963 | 21 | 1.588 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2024/25 | Roda JC Kerkrade | 34 | 2.967 | 3 | 3 | 7.0 | |
| 2025/26 | Roda JC Kerkrade | 40 | 3.388 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2026/27 | Roda JC Kerkrade | 4 | 88 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 137 | 10.067 | 5 | 9 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
28
sleutelpasses
118
tackles + int.
7
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 40 van de 137 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 aug 2026TNAC Breda2–2GL6.3
- 21 aug 2026UFC Dordrecht0–1W6.9
- 14 aug 2026THelmond Sport2–1W7.0
- 7 aug 2026UFC Emmen1–0V6.9
- 17 apr 2026TFC Emmen2–2GL6.6
- 10 apr 2026UFC Eindhoven1–3W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 40 | 3.261 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1.3 | 82.0 | 1 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 40 | 3.261 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1.3 | 82.0 | 1 | 6.81 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2024 | Telstar 1963 | Roda JC Kerkrade | transfervrij | |
| 31 jan 2022 | VELO | Telstar 1963 | transfervrij |