
J. Delaplace
222duels
15.496minuten
8goals
8assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Zulte-Waregem | 30 | 1.991 | 1 | 0 | – | |
| 2011/12 | Zulte-Waregem | 29 | 2.531 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | Zulte-Waregem | 39 | 3.251 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Lille | 18 | 839 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Lille | 21 | 1.189 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Caen | 22 | 1.571 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2016/17 | Caen | 33 | 2.646 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2017/18 | Caen | 12 | 579 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2020/21 | Lorient | 18 | 899 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 222 | 15.496 | 8 | 8 | 6.7 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
12
sleutelpasses
24
tackles + int.
1 1
kaarten
Gebaseerd op 19 van de 222 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 11 apr 2021ULens4–1V6.3
- 4 apr 2021TBrest1–0W–
- 21 mrt 2021UNantes1–1GL6.5
- 21 feb 2021TLille1–4V6.2
- 14 feb 2021UMonaco2–2GL6.2
- 6 feb 2021TReims1–0W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 19 | 869 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1.3 | 71.0 | 0 | 6.52 | |
| Totaal / Gemiddeld | 19 | 869 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1.3 | 71.0 | 0 | 6.52 | |