
Loek Postma
107duels
6.912minuten
1goals
5assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Jong AZ | 1 | 44 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022/23 | Jong AZ | 22 | 1.312 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Jong AZ | 27 | 1.617 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | Vitesse | 17 | 1.173 | 0 | 4 | 6.9 | |
| 2025/26 | RKC Waalwijk | 35 | 2.427 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2026/27 | RKC Waalwijk | 4 | 249 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | Waalwijk | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 107 | 6.912 | 1 | 5 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
11
sleutelpasses
118
tackles + int.
2
schoten op doel
0
reddingen
5 0
kaarten
Gebaseerd op 42 van de 107 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TMVV6–1W6.6
- 11 sep 2026UJong Ajax0–2W6.8
- 4 sep 2026TNAC Breda4–2W6.3
- 28 aug 2026TJong PSV U212–2GL6.2
- 21 aug 2026UHelmond Sport1–1GL7.3
- 14 aug 2026TFC Dordrecht2–2GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 42 | 2.653 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1.0 | 84.1 | 1 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 42 | 2.653 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1.0 | 84.1 | 1 | 6.87 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 21 aug 2025 | Vitesse | RKC Waalwijk | transfervrij |