
E. Bardhi
160duels
9.998minuten
25goals
12assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | FYR Macedonia | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Levante | 26 | 1.580 | 9 | 1 | 6.8 | |
| 2018 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Levante | 36 | 2.841 | 3 | 4 | 6.7 | |
| 2019/20 | Levante | 30 | 2.114 | 7 | 2 | 6.9 | |
| 2020/21 | Levante | 26 | 1.688 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Levante | 30 | 1.700 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2022 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2023/24 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | FYR Macedonia | 2 | 30 | 0 | 0 | 5.7 | |
| 2026 | FYR Macedonia | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 160 | 9.998 | 25 | 12 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
63
sleutelpasses
88
tackles + int.
23
schoten op doel
7 0
kaarten
Gebaseerd op 60 van de 160 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 mei 2022URayo Vallecano2–4W16.9
- 15 mei 2022TDeportivo Alavés3–1W6.2
- 12 mei 2022UReal Madrid6–0V7.3
- 6 mei 2022TReal Sociedad2–1W6.7
- 30 apr 2022UValencia1–1GL6.9
- 21 apr 2022TSevilla2–3V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 60 | 3.382 | 4 | 5 | 7 | 0 | 1.7 | 77.9 | 2 | 6.77 | |
| Totaal / Gemiddeld | 60 | 3.382 | 4 | 5 | 7 | 0 | 1.7 | 77.9 | 2 | 6.77 | |