
M. Noble
360duels
28.157minuten
45goals
13assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | West Ham United | 26 | 2.144 | 4 | 0 | – | |
| 2011/12 | West Ham United | 48 | 4.042 | 8 | 0 | – | |
| 2012/13 | West Ham United | 28 | 2.286 | 4 | 0 | – | |
| 2013/14 | West Ham United | 38 | 3.344 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | West Ham United | 28 | 2.308 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 2015/16 | West Ham United | 37 | 3.205 | 7 | 4 | 7.2 | |
| 2016/17 | West Ham United | 30 | 2.399 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | West Ham United | 29 | 2.404 | 4 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | West Ham United | 31 | 2.308 | 5 | 5 | 6.8 | |
| 2019/20 | West Ham United | 33 | 2.686 | 4 | 3 | 6.9 | |
| 2020/21 | West Ham United | 21 | 705 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | West Ham United | 11 | 326 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 360 | 28.157 | 45 | 13 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
75%
dribbelsucces
90%
passnauwkeurigheid
3
sleutelpasses
20
tackles + int.
1
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 48 van de 360 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 22 mei 2022UBrighton & Hove Albion3–1V6.2
- 8 mei 2022UNorwich City0–4W7.0
- 1 mei 2022TArsenal1–2V7.2
- 24 apr 2022UChelsea1–0V6.9
- 17 apr 2022TBurnley1–1GL–
- 3 apr 2022TEverton2–1W6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 48 | 619 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 90.4 | 0 | 6.64 | |
| Totaal / Gemiddeld | 48 | 619 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 90.4 | 0 | 6.64 | |