
A. Westwood
309duels
25.326minuten
12goals
22assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Aston Villa | 30 | 2.461 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Aston Villa | 35 | 3.081 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | Aston Villa | 27 | 2.152 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2015/16 | Aston Villa | 32 | 2.719 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2016/17 | Aston Villa | 23 | 1.585 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Burnley | 9 | 550 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | Burnley | 19 | 1.106 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Burnley | 34 | 2.822 | 2 | 7 | 7.0 | |
| 2019/20 | Burnley | 35 | 3.150 | 2 | 6 | 7.0 | |
| 2020/21 | Burnley | 38 | 3.411 | 3 | 3 | 7.0 | |
| 2021/22 | Burnley | 27 | 2.289 | 0 | 3 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 309 | 25.326 | 12 | 22 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
85
tackles + int.
6
schoten op doel
11 0
kaarten
Gebaseerd op 45 van de 309 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 apr 2022UWest Ham United1–1GL6.3
- 10 apr 2022UNorwich City2–0V7.0
- 6 apr 2022TEverton3–2W6.0
- 12 mrt 2022UBrentford2–0V6.7
- 5 mrt 2022TChelsea0–4V6.5
- 1 mrt 2022TLeicester City0–2V7.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 45 | 3.909 | 1 | 5 | 11 | 0 | 1.1 | 75.0 | 1 | 7.02 | |
| Totaal / Gemiddeld | 45 | 3.909 | 1 | 5 | 11 | 0 | 1.1 | 75.0 | 1 | 7.02 | |