
Deroy Duarte
207duels
13.927minuten
16goals
9assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Sparta Rotterdam | 25 | 1.484 | 3 | 1 | 6.6 | |
| 2018/19 | Sparta Rotterdam | 38 | 3.225 | 5 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Sparta Rotterdam | 14 | 439 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Sparta Rotterdam | 30 | 1.677 | 4 | 4 | 6.7 | |
| 2021/22 | Fortuna Sittard | 33 | 2.705 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2022 | Cape Verde Islands | 2 | 146 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Fortuna Sittard | 29 | 1.444 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | Fortuna Sittard | 28 | 2.420 | 2 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Cape Verde Islands | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Cape Verde Islands | 7 | 297 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 207 | 13.927 | 16 | 9 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
64
sleutelpasses
291
tackles + int.
28
schoten op doel
15 0
kaarten
Gebaseerd op 121 van de 207 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 mei 2024TGo Ahead Eagles0–0GL7.0
- 28 apr 2024UVitesse3–2V6.3
- 14 apr 2024TFeyenoord Rotterdam0–1V7.3
- 6 apr 2024UFC Twente2–0V6.3
- 2 apr 2024TNEC1–1GL7.2
- 30 mrt 2024USparta Rotterdam4–0V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 121 | 8.231 | 8 | 7 | 15 | 0 | 1.4 | 75.1 | 2 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 121 | 8.231 | 8 | 7 | 15 | 0 | 1.4 | 75.1 | 2 | 6.75 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2024 | Fortuna Sittard | Ludogorets | transfervrij | |
| 12 aug 2021 | Sparta Rotterdam | Fortuna Sittard | transfervrij |