Golazio
Nederlands

Memphis Depay

geboren 13 feb 1994 · 32 jaar MoordrechtNederland48/15 178 cm rugnummer 10 (Netherlands)
383duels
24.908minuten
142goals
55assists
7.2rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2011/12PSV813030–
2012/13PSV2049020–
2013/14PSV322.704120–
2014/15PSV302.565220–
2015/16Manchester United291.477206.4
2016/17Manchester United420006.4
2016/17Lyon171.189577.1
2017/18Lyon362.56119137.5
2018/19Lyon362.73710107.4
2019/20Lyon131.022927.7
2020/21Lyon372.93120127.6
2021/22FC Barcelona281.8481227.2
2022/23Atlético de Madrid10268406.8
2022/23FC Barcelona2116106.8
2023/24Atlético de Madrid26886516.8
2024Corinthians3194037.0
2025Corinthians4360107.1
Totaal / Gemiddeld33521.498127507.2

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Netherlands539320–
2018Netherlands652830–
2020Netherlands5430107.2
2020/21Netherlands4359117.7
2021Netherlands218030–
2022Netherlands5317106.3
2022/23Netherlands4159117.1
2024Netherlands10759227.2
2024/25Netherlands2185107.5
2026Netherlands5100016.5
Totaal / Gemiddeld483.4101557.0

Geavanceerde statistieken

44%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
191
sleutelpasses
36
tackles + int.
121
schoten op doel
14 0
kaarten

Gebaseerd op 131 van de 383 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
La Liga733.117223602.180.867.04
Ligue 1322.5471711303.075.3107.63
UEFA Nations League1070332302.578.217.44
UEFA European Championship972221002.177.427.07
FIFA World Cup720101201.081.506.38
Totaal / Gemiddeld1317.29044181402.478.9197.20

Transfers

datumvannaarbedragtype
1 jul 2015PSVManchester United€34 mlntransfer
1 jan 2012PSV U19PSVtransfer