
Sergio Escudero
Escudero
229duels
16.850minuten
11goals
8assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Schalke 04 | 6 | 415 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Schalke 04 | 6 | 407 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Getafe | 9 | 787 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Getafe | 19 | 1.484 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Getafe | 30 | 2.212 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sevilla | 15 | 1.172 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2016/17 | Sevilla | 26 | 2.282 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2017/18 | Sevilla | 27 | 2.332 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2018/19 | Sevilla | 21 | 1.549 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Sevilla | 11 | 773 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Sevilla | 9 | 567 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Granada | 27 | 1.429 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Real Valladolid | 23 | 1.441 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 229 | 16.850 | 11 | 8 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
38%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
35
sleutelpasses
153
tackles + int.
14
schoten op doel
12 0
kaarten
Gebaseerd op 85 van de 229 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 4 jun 2023TGetafe0–0GL6.7
- 28 mei 2023UAlmeria0–0GL–
- 23 mei 2023TFC Barcelona3–1W7.2
- 19 mei 2023UCádiz2–0V6.9
- 14 mei 2023TSevilla0–3V6.5
- 4 mei 2023URayo Vallecano2–1V7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 85 | 3.433 | 4 | 1 | 12 | 0 | 1.4 | 76.1 | 1 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 85 | 3.433 | 4 | 1 | 12 | 0 | 1.4 | 76.1 | 1 | 6.81 | |