
P. Bernardoni
176duels
15.074minuten
0goals
0assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Bordeaux | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2015/16 | Troyes | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2018 | France U21 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Nîmes | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019 | France U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Nîmes | 25 | 2.204 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Angers SCO | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Angers SCO | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Saint-Étienne | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Angers SCO | 27 | 2.430 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 175 | 15.074 | 0 | 0 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | France U20 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
83%
duelwinst %
61%
passnauwkeurigheid
7
tackles + int.
175
reddingen
26
nul gehouden
121
tegendoelpunten
1 0
kaarten
Gebaseerd op 81 van de 176 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 jun 2023UNantes1–0V–
- 27 mei 2023TTroyes2–1W–
- 21 mei 2023UReims2–2GL–
- 14 mei 2023UOlympique Marseille3–1V6.5
- 7 mei 2023TMonaco1–2V6.9
- 30 apr 2023URennes4–2V5.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 81 | 6.300 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 61.1 | 4 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 81 | 6.300 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 61.1 | 4 | 6.62 | |