
F. Niederlechner
197duels
11.595minuten
45goals
18assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | FSV Mainz 05 | 12 | 175 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2016/17 | SC Freiburg | 34 | 2.423 | 11 | 2 | 6.8 | |
| 2017/18 | SC Freiburg | 10 | 701 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | SC Freiburg | 24 | 970 | 4 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | FC Augsburg | 33 | 2.731 | 13 | 6 | 7.0 | |
| 2020/21 | FC Augsburg | 28 | 1.745 | 5 | 4 | 6.8 | |
| 2021/22 | FC Augsburg | 26 | 1.151 | 5 | 3 | 6.6 | |
| 2022/23 | FC Augsburg | 14 | 912 | 4 | 1 | 6.9 | |
| 2022/23 | Hertha Berlin | 16 | 787 | 1 | 1 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 197 | 11.595 | 45 | 18 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
67%
passnauwkeurigheid
36
sleutelpasses
49
tackles + int.
53
schoten op doel
8 1
kaarten
Gebaseerd op 90 van de 197 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 mei 2023UVfL Wolfsburg1–2W6.7
- 20 mei 2023TVfL Bochum 18481–1GL6.5
- 12 mei 2023UFC Köln5–2V6.3
- 6 mei 2023TVfB Stuttgart2–1W17.0
- 30 apr 2023UFC Bayern München2–0V6.6
- 22 apr 2023TWerder Bremen2–4V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 90 | 4.580 | 15 | 8 | 8 | 1 | 1.7 | 66.9 | 1 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 90 | 4.580 | 15 | 8 | 8 | 1 | 1.7 | 66.9 | 1 | 6.75 | |