
Bright Osayi-Samuel
149duels
8.438minuten
11goals
11assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Blackpool | 6 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | QPR | 18 | 639 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | QPR | 27 | 1.130 | 2 | 0 | 6.5 | |
| 2019/20 | QPR | 37 | 2.969 | 5 | 8 | 6.7 | |
| 2020/21 | QPR | 21 | 1.723 | 3 | 2 | 6.7 | |
| 2025/26 | Birmingham City | 27 | 1.568 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2026/27 | Birmingham City | 5 | 409 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 141 | 8.438 | 11 | 11 | 6.6 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Nigeria | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Nigeria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Nigeria | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Nigeria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
10
sleutelpasses
62
tackles + int.
1
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten
Gebaseerd op 45 van de 149 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TMiddlesbrough2–2GL6.6
- 12 sep 2026UDerby County1–2W6.6
- 9 sep 2026UNorwich City2–1V6.2
- 6 sep 2026TWolves2–2GL6.5
- 1 sep 2026TSouthampton1–1GL6.2
- 28 aug 2026UWrexham AFC1–2W6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 45 | 2.200 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0.7 | 80.4 | 0 | 6.57 | |
| Totaal / Gemiddeld | 45 | 2.200 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0.7 | 80.4 | 0 | 6.57 | |