
Andrés Guardado
365duels
24.308minuten
13goals
35assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Deportivo La Coruña | 20 | 1.478 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | Valencia | 32 | 2.362 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Bayer 04 Leverkusen | 4 | 268 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Valencia | 16 | 1.043 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | PSV | 28 | 2.307 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | PSV | 25 | 2.190 | 1 | 9 | 7.5 | |
| 2016/17 | PSV | 27 | 2.273 | 2 | 9 | 7.8 | |
| 2017/18 | Real Betis | 29 | 2.267 | 2 | 8 | 7.1 | |
| 2018/19 | Real Betis | 31 | 2.339 | 0 | 4 | 6.7 | |
| 2019/20 | Real Betis | 28 | 2.055 | 0 | 3 | 6.7 | |
| 2020/21 | Real Betis | 24 | 1.321 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Real Betis | 28 | 1.393 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Real Betis | 35 | 1.372 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | Real Betis | 18 | 441 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 345 | 23.109 | 11 | 35 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Mexico | 3 | 204 | 1 | 0 | – | |
| 2018 | Mexico | 3 | 166 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Mexico | 4 | 264 | 1 | 0 | – | |
| 2020 | Mexico | 2 | 88 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Mexico | 2 | 152 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Mexico | 5 | 306 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Mexico | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 20 | 1.199 | 2 | 0 | 6.2 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
71%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
35
sleutelpasses
178
tackles + int.
11
schoten op doel
17 0
kaarten
Gebaseerd op 113 van de 365 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 jan 2024TGranada1–0W7.9
- 3 jan 2024UCelta de Vigo2–1V–
- 21 dec 2023TGirona1–1GL6.6
- 17 dec 2023UReal Sociedad0–0GL–
- 9 dec 2023TReal Madrid1–1GL6.6
- 3 dec 2023UAlmeria0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 113 | 4.527 | 2 | 2 | 17 | 0 | 1.2 | 84.0 | 1 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 113 | 4.527 | 2 | 2 | 17 | 0 | 1.2 | 84.0 | 1 | 6.78 | |