
Étienne Capoue
400duels
31.486minuten
28goals
10assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Toulouse | 37 | 3.330 | 2 | 0 | – | |
| 2011/12 | Toulouse | 32 | 2.805 | 3 | 0 | – | |
| 2012/13 | Toulouse | 34 | 3.017 | 7 | 0 | – | |
| 2013/14 | Tottenham Hotspur | 12 | 685 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Tottenham Hotspur | 12 | 901 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Watford | 33 | 2.822 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2016/17 | Watford | 37 | 3.213 | 7 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Watford | 23 | 1.542 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Watford | 33 | 2.947 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2019/20 | Watford | 30 | 2.632 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2020/21 | Villarreal | 16 | 1.195 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Watford | 11 | 699 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2021/22 | Villarreal | 30 | 2.297 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Villarreal | 28 | 1.958 | 3 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Villarreal | 32 | 1.443 | 1 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 400 | 31.486 | 28 | 10 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
63%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
27
sleutelpasses
213
tackles + int.
25
schoten op doel
26 1
kaarten
Gebaseerd op 117 van de 400 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UOsasuna1–1GL–
- 19 mei 2024TReal Madrid4–4GL6.3
- 14 mei 2024UGirona0–1W6.3
- 11 mei 2024TSevilla3–2W6.7
- 5 mei 2024UCelta de Vigo3–2V6.5
- 28 apr 2024TRayo Vallecano3–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 117 | 6.889 | 6 | 2 | 26 | 1 | 1.2 | 87.7 | 3 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 117 | 6.889 | 6 | 2 | 26 | 1 | 1.2 | 87.7 | 3 | 6.86 | |