
T. van Weert
206duels
14.427minuten
69goals
9assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | FC Den Bosch | 3 | 96 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | FC Den Bosch | 6 | 475 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Den Bosch | 2 | 47 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | SBV Excelsior | 32 | 2.643 | 13 | 0 | – | |
| 2015/16 | SBV Excelsior | 32 | 2.740 | 11 | 2 | 7.0 | |
| 2016/17 | FC Groningen | 17 | 1.088 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | FC Groningen | 31 | 2.153 | 12 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | FC Groningen | 2 | 162 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2018/19 | Aalborg BK | 25 | 1.949 | 8 | 0 | – | |
| 2019/20 | Aalborg BK | 24 | 1.503 | 10 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Aalborg BK | 32 | 1.571 | 9 | 4 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 206 | 14.427 | 69 | 9 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
33%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
18
sleutelpasses
11
tackles + int.
17
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 33 van de 206 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 mei 2021UAarhus1–1GL17.9
- 24 mei 2021USonderjyske0–4W17.2
- 19 mei 2021TVejle Boldklub2–1W16.9
- 16 mei 2021THorsens1–1GL6.3
- 7 mei 2021UOdense BK1–0V6.7
- 30 apr 2021TLyngby Boldklub4–0W1 17.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 33 | 1.569 | 9 | 4 | 4 | 0 | 2.1 | 69.0 | 1 | 6.77 | |
| Totaal / Gemiddeld | 33 | 1.569 | 9 | 4 | 4 | 0 | 2.1 | 69.0 | 1 | 6.77 | |