Golazio
Nederlands

Krzysztof Piątek

geboren 1 jul 1995 · 31 jaar DzierżoniówPolen31/5 180 cm rugnummer 23 (Poland)
190duels
10.784minuten
54goals
7assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2018/19AC Milan191.5941307.3
2018/19Genoa191.5941307.3
2019/20AC Milan181.189406.9
2019/20Hertha Berlin15906416.8
2020/21Hertha Berlin321.630716.7
2021/22Fiorentina14741306.8
2021/22Hertha Berlin9350106.5
2022/23Salernitana332.152456.8
Totaal / Gemiddeld15910.1564976.9

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Poland U212000–
2018Poland1000–
2020Poland2020–
2020/21Poland4107006.5
2022Poland626206.3
2022/23Poland5115006.5
2024Poland4131107.0
2024/25Poland6159006.7
2025Poland190006.7
Totaal / Gemiddeld31628506.6

Geavanceerde statistieken

40%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
40
sleutelpasses
53
tackles + int.
53
schoten op doel
11 0
kaarten

Gebaseerd op 118 van de 190 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A522.87675501.875.216.79
Bundesliga441.97581401.972.516.69
UEFA Nations League1538100201.482.206.60
FIFA World Cup42600001.037.506.30
UEFA European Championship36010002.066.707.20
Totaal / Gemiddeld1185.3181661101.873.726.73