
Kevin Lasagna
268duels
15.419minuten
45goals
15assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Carpi | 36 | 1.477 | 5 | 2 | 6.6 | |
| 2015/16 | Athletic Carpi | 36 | 1.480 | 5 | 2 | 6.6 | |
| 2017/18 | Udinese | 29 | 2.140 | 12 | 1 | 6.9 | |
| 2018/19 | Udinese | 36 | 2.455 | 6 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Udinese | 36 | 2.570 | 10 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Hellas Verona | 19 | 1.267 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Udinese | 19 | 1.268 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Hellas Verona | 28 | 1.179 | 2 | 4 | 6.7 | |
| 2022/23 | Hellas Verona | 26 | 1.583 | 1 | 2 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 265 | 15.419 | 45 | 14 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Italy | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Italy | 2 | 0 | 0 | 1 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 0 | 0 | 1 | – |
Geavanceerde statistieken
33%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
56
sleutelpasses
53
tackles + int.
46
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 98 van de 268 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 11 jun 2023USpezia1–3W–
- 21 apr 2023TBologna2–1W6.3
- 15 apr 2023UNapoli0–0GL6.9
- 8 apr 2023TSassuolo2–1W6.7
- 1 apr 2023UJuventus1–0V6.9
- 19 mrt 2023USampdoria3–1V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 98 | 5.112 | 7 | 7 | 4 | 0 | 1.8 | 70.3 | 0 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 98 | 5.112 | 7 | 7 | 4 | 0 | 1.8 | 70.3 | 0 | 6.62 | |