
I. Radovanović
325duels
23.851minuten
4goals
4assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Bologna | 10 | 451 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Novara | 28 | 1.553 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Atalanta | 16 | 648 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Chievo | 33 | 2.348 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Chievo | 31 | 2.479 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Chievo | 26 | 2.080 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Chievo | 35 | 2.891 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2017/18 | Chievo | 35 | 3.141 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2018/19 | Genoa | 16 | 1.282 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Chievo | 19 | 1.707 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Genoa | 19 | 1.317 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Genoa | 33 | 2.228 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Salernitana | 14 | 1.055 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Salernitana | 10 | 671 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 325 | 23.851 | 4 | 4 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
75%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
9
sleutelpasses
92
tackles + int.
6
schoten op doel
11 1
kaarten
Gebaseerd op 64 van de 325 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 jan 2023ULecce1–2W–
- 15 jan 2023UAtalanta8–2V6.2
- 8 jan 2023TTorino1–1GL–
- 4 jan 2023TAC Milan1–2V6.3
- 13 nov 2022UMonza3–0V6.6
- 9 nov 2022UFiorentina2–1V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 64 | 3.952 | 1 | 1 | 11 | 1 | 1.3 | 82.3 | 0 | 6.74 | |
| Totaal / Gemiddeld | 64 | 3.952 | 1 | 1 | 11 | 1 | 1.3 | 82.3 | 0 | 6.74 | |