
Fabio Quagliarella
376duels
24.892minuten
130goals
26assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Juventus | 17 | 1.306 | 9 | 0 | – | |
| 2011/12 | Juventus | 23 | 880 | 4 | 0 | – | |
| 2012/13 | Juventus | 27 | 1.153 | 9 | 0 | – | |
| 2013/14 | Juventus | 17 | 392 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Torino | 34 | 2.804 | 13 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sampdoria | 16 | 1.223 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2015/16 | Torino | 16 | 1.354 | 5 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Sampdoria | 37 | 2.885 | 12 | 4 | 6.9 | |
| 2017/18 | Sampdoria | 35 | 2.733 | 19 | 6 | 7.3 | |
| 2018/19 | Sampdoria | 37 | 3.211 | 26 | 8 | 7.4 | |
| 2019/20 | Sampdoria | 28 | 2.284 | 11 | 3 | 7.0 | |
| 2020/21 | Sampdoria | 33 | 2.212 | 13 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Sampdoria | 33 | 1.659 | 4 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | Sampdoria | 23 | 796 | 1 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 376 | 24.892 | 130 | 26 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
41%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
45
sleutelpasses
30
tackles + int.
46
schoten op doel
5 0
kaarten
Gebaseerd op 106 van de 376 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 4 jun 2023UNapoli2–0V6.2
- 26 mei 2023TSassuolo2–2GL6.6
- 20 mei 2023UAC Milan5–1V17.2
- 15 mei 2023TEmpoli1–1GL17.0
- 8 mei 2023UUdinese2–0V6.9
- 3 mei 2023TTorino0–2V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 106 | 4.665 | 18 | 5 | 5 | 0 | 1.9 | 71.1 | 4 | 6.80 | |
| Totaal / Gemiddeld | 106 | 4.665 | 18 | 5 | 5 | 0 | 1.9 | 71.1 | 4 | 6.80 | |