Golazio
Nederlands

Vinicius Souza

geboren 17 jun 1999 · 27 jaar Rio de JaneiroBrazilië 187 cm rugnummer 5 (VfL Wolfsburg)
169duels
12.720minuten
4goals
4assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2021/22Mechelen322.671217.2
2022/23Espanyol362.431116.8
2023/24Sheffield United382.670106.8
2024/25Sheffield United383.050027.1
2025/26VfL Wolfsburg251.898006.9
Totaal / Gemiddeld16912.720447.0

Geavanceerde statistieken

58%
duelwinst %
68%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
45
sleutelpasses
553
tackles + int.
18
schoten op doel
28 1
kaarten

Gebaseerd op 134 van de 169 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Championship383.05002801.386.627.12
Premier League382.67010301.177.606.79
La Liga362.431111011.077.806.86
Belgian Pro League1288810301.782.107.22
Bundesliga1067500401.082.706.79
Totaal / Gemiddeld1349.714332811.281.126.94