
Vinicius Souza
169duels
12.720minuten
4goals
4assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Mechelen | 32 | 2.671 | 2 | 1 | 7.2 | |
| 2022/23 | Espanyol | 36 | 2.431 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | Sheffield United | 38 | 2.670 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Sheffield United | 38 | 3.050 | 0 | 2 | 7.1 | |
| 2025/26 | VfL Wolfsburg | 25 | 1.898 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 169 | 12.720 | 4 | 4 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
58%
duelwinst %
68%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
45
sleutelpasses
553
tackles + int.
18
schoten op doel
28 1
kaarten
Gebaseerd op 134 van de 169 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2026UPaderborn2–1V7.3
- 25 apr 2026TBorussia Mönchengladbach0–0GL6.9
- 11 apr 2026TEintracht Frankfurt1–2V6.7
- 7 mrt 2026THamburger SV1–2V6.9
- 24 jan 2026UFSV Mainz 053–1V6.9
- 13 dec 2025UBorussia Mönchengladbach1–3W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 38 | 3.050 | 0 | 2 | 8 | 0 | 1.3 | 86.6 | 2 | 7.12 | |
| Premier League | 38 | 2.670 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1.1 | 77.6 | 0 | 6.79 | |
| La Liga | 36 | 2.431 | 1 | 1 | 10 | 1 | 1.0 | 77.8 | 0 | 6.86 | |
| Belgian Pro League | 12 | 888 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1.7 | 82.1 | 0 | 7.22 | |
| Bundesliga | 10 | 675 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1.0 | 82.7 | 0 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 134 | 9.714 | 3 | 3 | 28 | 1 | 1.2 | 81.1 | 2 | 6.94 | |