
Javier Vet
213duels
13.353minuten
18goals
6assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | FC Dordrecht | 4 | 121 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Almere City FC | 3 | 100 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Almere City FC | 19 | 1.285 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Almere City FC | 32 | 2.457 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | De Graafschap | 21 | 1.541 | 1 | 0 | 6.4 | |
| 2019/20 | De Graafschap | 27 | 2.164 | 5 | 0 | – | |
| 2020/21 | NEC | 34 | 2.731 | 8 | 2 | 6.9 | |
| 2021/22 | NEC | 27 | 535 | 2 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | NAC Breda | 33 | 1.938 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | NAC Breda | 12 | 481 | 0 | 2 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 213 | 13.353 | 18 | 6 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
64%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
32
tackles + int.
9
schoten op doel
3 0
kaarten
Gebaseerd op 39 van de 213 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 jun 2023UFC Emmen2–0V6.7
- 31 mei 2023TFC Emmen1–2V6.3
- 27 mei 2023UMVV1–4W16.9
- 23 mei 2023TMVV1–0W6.9
- 15 mei 2022TFortuna Sittard0–1V7.2
- 11 mei 2022UPSV3–2V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 39 | 1.131 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1.2 | 64.4 | 0 | 6.60 | |
| Totaal / Gemiddeld | 39 | 1.131 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1.2 | 64.4 | 0 | 6.60 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2024 | NAC Breda | — | transfer | |
| 12 aug 2022 | NEC | NAC Breda | transfervrij | |
| 29 sep 2020 | De Graafschap | NEC | transfervrij | |
| 1 jul 2018 | Almere City FC | De Graafschap | transfervrij | |
| 1 feb 2015 | FC Dordrecht | Almere City FC | transfervrij |