
Queensy Menig
128duels
8.944minuten
25goals
7assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | AFC Ajax | 3 | 35 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | PEC Zwolle | 35 | 2.512 | 6 | 0 | 6.6 | |
| 2016/17 | PEC Zwolle | 31 | 2.532 | 9 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | PEC Zwolle | 13 | 532 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | FC Twente | 11 | 463 | 1 | 5 | 6.8 | |
| 2020/21 | FC Twente | 32 | 2.600 | 8 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | FC Twente | 3 | 270 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 128 | 8.944 | 25 | 7 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
41
sleutelpasses
55
tackles + int.
32
schoten op doel
5 0
kaarten
Gebaseerd op 35 van de 128 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 aug 2021USC Cambuur2–0V6.3
- 22 aug 2021TAFC Ajax1–1GL6.7
- 14 aug 2021UFortuna Sittard2–1V17.3
- 16 mei 2021TADO Den Haag3–2W17.9
- 13 mei 2021URKC Waalwijk2–1V16.9
- 8 mei 2021THeracles Almelo1–1GL6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 35 | 2.870 | 8 | 3 | 5 | 0 | 2.2 | 68.8 | 1 | 6.96 | |
| Totaal / Gemiddeld | 35 | 2.870 | 8 | 3 | 5 | 0 | 2.2 | 68.8 | 1 | 6.96 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 2 sep 2021 | FC Twente | Partizan | €700 k | transfer |
| 9 sep 2019 | Nantes II | FC Twente | transfervrij | |
| 30 jun 2018 | PEC Zwolle | Nantes II | huur | |
| 31 jan 2018 | Nantes II | PEC Zwolle | huur | |
| 30 jun 2017 | PEC Zwolle | Jong Ajax | huur | |
| 25 jul 2015 | Jong Ajax | PEC Zwolle | huur |