
J. Une-Larsson
J. Une Larsson
217duels
17.179minuten
8goals
4assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Djurgården | 13 | 937 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 2017 | Djurgården | 29 | 2.421 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2018 | Djurgården | 24 | 1.954 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2019 | Djurgården | 25 | 2.196 | 2 | 0 | 7.2 | |
| 2020 | Djurgården | 27 | 2.365 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2021 | Djurgården | 28 | 2.378 | 3 | 0 | 7.1 | |
| 2023 | Djurgården | 14 | 953 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024 | Djurgården | 22 | 1.546 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025 | Djurgården | 20 | 1.176 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2026 | Djurgården | 15 | 1.253 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 217 | 17.179 | 8 | 4 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
15
sleutelpasses
223
tackles + int.
6
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 89 van de 217 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TElfsborg1–2V17.4
- 14 sep 2026TGAIS2–0W7.1
- 7 sep 2026UKalmar0–1W7.1
- 3 sep 2026UMjällby0–2W6.9
- 31 aug 2026TMjällby4–0W7.3
- 9 nov 2025UOsters1–3W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 89 | 6.319 | 4 | 0 | 13 | 0 | 0.9 | 86.3 | 3 | 6.97 | |
| Totaal / Gemiddeld | 89 | 6.319 | 4 | 0 | 13 | 0 | 0.9 | 86.3 | 3 | 6.97 | |