
H. Radetinac
194duels
11.531minuten
15goals
18assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Djurgården | 2 | 54 | 0 | 0 | – | |
| 2017 | Djurgården | 15 | 293 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018 | Djurgården | 27 | 1.864 | 2 | 5 | 6.9 | |
| 2019 | Djurgården | 24 | 1.358 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2020 | Djurgården | 27 | 2.046 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 2021 | Djurgården | 29 | 1.885 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2022 | Djurgården | 29 | 2.032 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2023 | Djurgården | 24 | 1.473 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2024 | Djurgården | 17 | 526 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 11.531 | 15 | 18 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
77
sleutelpasses
183
tackles + int.
41
schoten op doel
11 0
kaarten
Gebaseerd op 124 van de 194 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 21 okt 2024UHammarby2–0V6.3
- 6 okt 2024TKalmar1–1GL–
- 29 sep 2024UVärnamo1–1GL6.3
- 25 sep 2024TBrommapojkarna2–1W–
- 22 sep 2024UGAIS3–0V6.3
- 19 sep 2024UHäcken1–2W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 124 | 6.866 | 12 | 8 | 11 | 0 | 1.6 | 76.4 | 1 | 6.90 | |
| Totaal / Gemiddeld | 124 | 6.866 | 12 | 8 | 11 | 0 | 1.6 | 76.4 | 1 | 6.90 | |