
P. Johansson
173duels
13.715minuten
5goals
9assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Malmö FF | 3 | 30 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2016 | Ostersunds | 7 | 283 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2019 | Kalmar | 19 | 1.582 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Kalmar | 23 | 1.875 | 4 | 0 | – | |
| 2021 | Kalmar | 29 | 2.532 | 0 | 4 | 6.9 | |
| 2022 | Djurgården | 28 | 2.402 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023 | Djurgården | 29 | 2.609 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2024 | Djurgården | 12 | 958 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2025 | Djurgården | 4 | 33 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026 | Djurgården | 19 | 1.411 | 1 | 3 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 173 | 13.715 | 5 | 9 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
61
sleutelpasses
218
tackles + int.
4
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 91 van de 173 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TElfsborg1–2V6.5
- 14 sep 2026TGAIS2–0W7.4
- 7 sep 2026UKalmar0–1W6.7
- 3 sep 2026UMjällby0–2W7.1
- 31 aug 2026TMjällby4–0W7.9
- 2 jun 2024THammarby0–3V6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 91 | 7.866 | 0 | 6 | 13 | 0 | 0.9 | 86.5 | 3 | 6.96 | |
| Totaal / Gemiddeld | 91 | 7.866 | 0 | 6 | 13 | 0 | 0.9 | 86.5 | 3 | 6.96 | |