
A. Soumaoro
184duels
15.072minuten
4goals
1assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Lille | 4 | 331 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Lille | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Lille | 28 | 2.320 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Lille | 27 | 2.326 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2017/18 | Lille | 14 | 1.195 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Lille | 20 | 1.726 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | Genoa | 8 | 637 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | Lille | 6 | 413 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2020/21 | Bologna | 20 | 1.754 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Lille | 3 | 143 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Bologna | 28 | 2.267 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Bologna | 23 | 1.870 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Bologna | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 184 | 15.072 | 4 | 1 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
65%
duelwinst %
89%
dribbelsucces
89%
passnauwkeurigheid
5
sleutelpasses
136
tackles + int.
5
schoten op doel
16 3
kaarten
Gebaseerd op 91 van de 184 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2024UGenoa2–0V–
- 20 mei 2024TJuventus3–3GL–
- 4 mei 2023UEmpoli3–1V6.9
- 30 apr 2023TJuventus1–1GL7.0
- 21 apr 2023UHellas Verona2–1V6.9
- 15 apr 2023TAC Milan1–1GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 83 | 5.894 | 1 | 0 | 15 | 3 | 1.2 | 89.3 | 0 | 6.78 | |
| Ligue 1 | 8 | 143 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 92.1 | 0 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 91 | 6.037 | 1 | 0 | 16 | 3 | 1.2 | 89.4 | 0 | 6.78 | |