
Jamaal Lascelles
290duels
22.694minuten
16goals
2assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Nottingham Forest | 2 | 10 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Nottingham Forest | 29 | 2.541 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Nottingham Forest | 26 | 1.883 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Newcastle United | 18 | 1.145 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Newcastle United | 43 | 3.674 | 3 | 1 | 7.2 | |
| 2017/18 | Newcastle United | 33 | 2.928 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2018/19 | Newcastle United | 32 | 2.748 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | Newcastle United | 24 | 2.079 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Newcastle United | 19 | 1.628 | 2 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Newcastle United | 26 | 2.055 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Newcastle United | 7 | 214 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023/24 | Newcastle United | 16 | 1.081 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Newcastle United | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025/26 | Leicester City | 9 | 593 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Newcastle United | 2 | 25 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 290 | 22.694 | 16 | 2 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
63%
duelwinst %
75%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
10
sleutelpasses
73
tackles + int.
5
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 118 van de 290 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 21 apr 2026THull City2–2GL7.0
- 18 apr 2026UPortsmouth1–0V6.6
- 11 apr 2026TSwansea0–1V7.5
- 6 apr 2026USheffield Wednesday1–1GL6.7
- 3 apr 2026TPreston North End2–2GL6.5
- 21 mrt 2026UWatford0–0GL7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 106 | 4.006 | 2 | 0 | 16 | 0 | 1.4 | 77.5 | 1 | 6.72 | |
| Championship | 12 | 593 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 81.7 | 0 | 6.80 | |
| Totaal / Gemiddeld | 118 | 4.599 | 2 | 0 | 16 | 0 | 1.3 | 78.1 | 1 | 6.73 | |