
S. Makienok
196duels
11.526minuten
52goals
6assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Brondby | 14 | 1.221 | 5 | 0 | – | |
| 2011/12 | HB Koge | 17 | 1.451 | 5 | 0 | – | |
| 2012/13 | Brondby | 31 | 2.328 | 15 | 0 | – | |
| 2013/14 | Brondby | 24 | 1.770 | 12 | 0 | – | |
| 2014/15 | Palermo | 4 | 52 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Brondby | 5 | 430 | 3 | 0 | – | |
| 2015/16 | Charlton Athletic | 36 | 2.063 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2016/17 | Preston North End | 25 | 774 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | FC Utrecht | 3 | 83 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | FC Utrecht | 3 | 49 | 1 | 0 | 6.3 | |
| 2022/23 | Horsens | 15 | 401 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Hvidovre IF | 19 | 904 | 2 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 196 | 11.526 | 52 | 6 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
66%
passnauwkeurigheid
10
sleutelpasses
15
tackles + int.
10
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 35 van de 196 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024TLyngby Boldklub0–0GL7.2
- 20 mei 2024UVejle Boldklub2–0V6.6
- 16 mei 2024TOdense BK1–2V6.3
- 12 mei 2024URanders FC2–2GL6.3
- 14 apr 2024ULyngby Boldklub1–1GL7.2
- 7 apr 2024TRanders FC1–3V5.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 35 | 1.304 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1.7 | 65.9 | 0 | 6.66 | |
| Totaal / Gemiddeld | 35 | 1.304 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1.7 | 65.9 | 0 | 6.66 | |