
R. Pereyra
365duels
26.459minuten
47goals
28assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Udinese | 11 | 664 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Udinese | 37 | 2.808 | 5 | 0 | – | |
| 2013/14 | Udinese | 36 | 2.947 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Juventus | 35 | 2.280 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Juventus | 13 | 798 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2016/17 | Watford | 13 | 1.039 | 2 | 2 | 6.7 | |
| 2017/18 | Watford | 32 | 1.622 | 5 | 2 | 6.7 | |
| 2018/19 | Watford | 33 | 2.825 | 6 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Watford | 28 | 1.649 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Udinese | 34 | 2.934 | 5 | 7 | 6.8 | |
| 2021/22 | Udinese | 24 | 1.799 | 3 | 5 | 6.8 | |
| 2022/23 | Udinese | 34 | 2.837 | 5 | 7 | 6.8 | |
| 2023/24 | Udinese | 27 | 1.864 | 4 | 3 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 357 | 26.066 | 45 | 28 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Argentina | 3 | 157 | 1 | 0 | – | |
| 2019 | Argentina | 5 | 236 | 1 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 393 | 2 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
144
sleutelpasses
153
tackles + int.
41
schoten op doel
30 1
kaarten
Gebaseerd op 126 van de 365 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 26 mei 2024UFrosinone0–1W–
- 19 mei 2024TEmpoli1–1GL–
- 13 mei 2024ULecce0–2W6.9
- 6 mei 2024TNapoli1–1GL–
- 28 apr 2024UBologna1–1GL6.9
- 25 apr 2024TRoma1–2V17.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 126 | 9.430 | 17 | 22 | 30 | 1 | 1.4 | 84.7 | 3 | 6.82 | |
| Totaal / Gemiddeld | 126 | 9.430 | 17 | 22 | 30 | 1 | 1.4 | 84.7 | 3 | 6.82 | |