
L. Venuti
166duels
8.778minuten
0goals
5assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Benevento | 31 | 2.386 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Fiorentina | 16 | 856 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | Fiorentina | 28 | 1.760 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | Fiorentina | 23 | 1.578 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Fiorentina | 17 | 922 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | Sampdoria | 37 | 922 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Lecce | 14 | 354 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 166 | 8.778 | 0 | 5 | 6.6 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
35
sleutelpasses
104
tackles + int.
6
schoten op doel
10 0
kaarten
Gebaseerd op 146 van de 166 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 26 mei 2024UNapoli0–0GL–
- 18 mei 2024TAtalanta0–2V6.5
- 13 mei 2024TUdinese0–2V–
- 5 mei 2024UCagliari1–1GL–
- 27 apr 2024TMonza1–1GL4.9
- 21 apr 2024USassuolo0–3W6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 146 | 4.612 | 0 | 2 | 10 | 0 | 1.2 | 81.6 | 0 | 6.60 | |
| Totaal / Gemiddeld | 146 | 4.612 | 0 | 2 | 10 | 0 | 1.2 | 81.6 | 0 | 6.60 | |