
A. Consigli
462duels
41.307minuten
0goals
0assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Atalanta | 35 | 3.031 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Atalanta | 35 | 3.128 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Atalanta | 35 | 3.150 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Sassuolo | 35 | 3.126 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sassuolo | 37 | 3.269 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Sassuolo | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Sassuolo | 37 | 3.317 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Sassuolo | 36 | 3.214 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Sassuolo | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Sassuolo | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Sassuolo | 37 | 3.322 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Sassuolo | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Sassuolo | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 462 | 41.307 | 0 | 0 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
85%
duelwinst %
74%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
4
tackles + int.
404
reddingen
25
nul gehouden
240
tegendoelpunten
4 0
kaarten
Gebaseerd op 145 van de 462 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 mei 2024TCagliari0–2V6.3
- 12 mei 2024UGenoa2–1V6.5
- 4 mei 2024TInter1–0W7.0
- 28 apr 2024UFiorentina5–1V6.5
- 21 apr 2024TLecce0–3V6.9
- 14 apr 2024TAC Milan3–3GL6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 145 | 12.952 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | 74.4 | 12 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 145 | 12.952 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | 74.4 | 12 | 6.81 | |