
M. El Haddadi
271duels
14.075minuten
47goals
20assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | FC Barcelona | 10 | 463 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Barcelona | 15 | 825 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | Valencia | 33 | 2.035 | 6 | 3 | 6.8 | |
| 2016/17 | FC Barcelona | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2017/18 | Deportivo Alavés | 33 | 2.456 | 10 | 6 | 7.1 | |
| 2018/19 | Sevilla | 16 | 1.044 | 5 | 1 | 6.9 | |
| 2018/19 | FC Barcelona | 7 | 148 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Sevilla | 21 | 1.259 | 5 | 2 | 7.0 | |
| 2020/21 | Sevilla | 24 | 848 | 4 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Sevilla | 16 | 483 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Sevilla | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Getafe | 28 | 1.147 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | Las Palmas | 38 | 2.470 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Leganés | 25 | 877 | 4 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 269 | 14.075 | 47 | 20 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Morocco | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
64
sleutelpasses
116
tackles + int.
50
schoten op doel
13 1
kaarten
Gebaseerd op 170 van de 271 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2025TReal Valladolid3–0W7.0
- 18 mei 2025ULas Palmas0–1W6.7
- 14 mei 2025UVillarreal3–0V7.3
- 11 mei 2025TEspanyol3–2W7.2
- 4 mei 2025USevilla2–2GL17.7
- 24 apr 2025TGirona1–1GL17.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 170 | 5.752 | 16 | 5 | 13 | 1 | 1.5 | 77.3 | 2 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 170 | 5.752 | 16 | 5 | 13 | 1 | 1.5 | 77.3 | 2 | 6.79 | |