
D. Machís
213duels
9.491minuten
26goals
18assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Granada | 4 | 39 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Granada | 3 | 224 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Leganés | 27 | 1.047 | 1 | 3 | 6.5 | |
| 2018/19 | Udinese | 13 | 457 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Granada | 36 | 2.128 | 7 | 5 | 7.0 | |
| 2020/21 | Granada | 32 | 2.029 | 5 | 5 | 6.8 | |
| 2021/22 | Granada | 25 | 1.391 | 4 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Real Valladolid | 11 | 597 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | Cádiz | 21 | 798 | 4 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Real Valladolid | 18 | 643 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2026 | America de Cali | 4 | 138 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 9.491 | 21 | 18 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Venezuela | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Venezuela | 4 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2019 | Venezuela | 8 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2022 | Venezuela | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Venezuela | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Venezuela | 2 | 0 | 1 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 19 | 0 | 5 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
72
sleutelpasses
133
tackles + int.
56
schoten op doel
4 1
kaarten
Gebaseerd op 138 van de 213 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 mei 2025TDeportivo Alavés0–1V–
- 13 mei 2025TGirona0–1V–
- 10 mei 2025UMallorca2–1V6.7
- 3 mei 2025TFC Barcelona1–2V–
- 24 apr 2025UReal Betis5–1V6.9
- 20 apr 2025TOsasuna2–3V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 138 | 5.420 | 12 | 9 | 4 | 1 | 1.4 | 72.2 | 5 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 138 | 5.420 | 12 | 9 | 4 | 1 | 1.4 | 72.2 | 5 | 6.76 | |