
Santi Comesaña
238duels
16.526minuten
17goals
15assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Rayo Vallecano | 25 | 2.032 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Rayo Vallecano | 35 | 2.697 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Rayo Vallecano | 35 | 2.465 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Villarreal | 35 | 2.469 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Villarreal | 33 | 1.656 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Villarreal | 37 | 2.564 | 4 | 2 | 7.1 | |
| 2025/26 | Villarreal | 34 | 2.413 | 3 | 6 | 6.9 | |
| 2026/27 | Villarreal | 4 | 230 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 238 | 16.526 | 17 | 15 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
115
sleutelpasses
406
tackles + int.
28
schoten op doel
0
reddingen
36 3
kaarten
Gebaseerd op 148 van de 238 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 sep 2026UMálaga1–3W7.2
- 13 sep 2026TReal Betis1–2V6.6
- 5 sep 2026TDeportivo La Coruña2–3V6.0
- 12 apr 2026UAthletic Club1–2W6.9
- 9 feb 2026TEspanyol4–1W6.3
- 8 nov 2025UEspanyol0–2W17.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 148 | 9.752 | 10 | 7 | 36 | 3 | 1.5 | 85.1 | 5 | 6.89 | |
| Totaal / Gemiddeld | 148 | 9.752 | 10 | 7 | 36 | 3 | 1.5 | 85.1 | 5 | 6.89 | |