
Manu Morlanes
152duels
7.638minuten
6goals
6assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Villarreal | 10 | 611 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | Villarreal | 9 | 249 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Espanyol | 27 | 1.168 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Mallorca | 12 | 712 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Villarreal | 4 | 158 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Mallorca | 35 | 1.610 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Mallorca | 23 | 1.341 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | Mallorca | 32 | 1.789 | 3 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 7.638 | 6 | 6 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
75%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
36
sleutelpasses
236
tackles + int.
10
schoten op doel
18 2
kaarten
Gebaseerd op 130 van de 152 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 15 mrt 2026TEspanyol2–1W6.9
- 4 okt 2025UAthletic Club2–1V6.6
- 21 sep 2025TAtlético de Madrid1–1GL6.9
- 15 sep 2025UEspanyol3–2V6.7
- 24 mei 2025URayo Vallecano0–0GL6.6
- 18 mei 2025TGetafe1–2V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 130 | 5.259 | 3 | 2 | 18 | 2 | 1.1 | 86.5 | 0 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 130 | 5.259 | 3 | 2 | 18 | 2 | 1.1 | 86.5 | 0 | 6.79 | |